Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 

   

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOSSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2018.12.11

NAUJIENA! Makiažo pieštukai korekcijai, kontūravimui ir strobingui

Koks bebūtų jūsų tikslas – puikiai dengiantis makiažo pagrindas, smulkių trūkumų užmaskavimas, nepriekaištingas veido kontūravimas ar kerintis odos spindesys – su naujosiomis prieštukinėmis makiažo priemonėmis sugaišite vos kelias akimirkas, o rezultatas džiugins visą dieną!
 
2018.12.01

Giluminis odos valymas: nuo A iki Z

Kai pradedame kiek daugiau domėtis apie veido priežiūrą, greitai sužinome, kad be paprasto veido valymo egzistuoja dar ir giluminis veido valymas! Kasdienis makiažo nuvalymas ir veido nuprausimas vandeniu – svarbūs žingsniai teisinga kryptimi, tačiau jei norite džiaugtis sveika ir skaisčia veido oda, jums gali to neužtekti. Skubame nuraminti: nebus nieko sudėtingo!
 
2018.11.13

Niekuomet ne vėlu džiaugtis jaunesne oda!

Ne nuo amžiaus, o nuo požiūrio priklauso, ar atrodome gražiai ir jaučiamės gerai. Naujoji priežiūros linija “It’s never too late!” ne tik sušvelnina raukšleles ir atjaunina odą, bet ir padeda išreikšti Jūsų požiūrį. Dabar – tobulas laikas!
 
2018.10.22

TRINITY haircare pristato naują plaukų priežiūros seriją!

SU DŽIAUGSMU PRISTATOME... TIESIAI IŠ ŠVEICARIJOS IR VOKIETIJOS LABORATORIJŲ ATKELIAVUSIĄ... SU DIDŽIAUSIA AISTRA IR KRUOPŠTUMU SUKURTĄ, SKIRTĄ BŪTENT JUMS... NAUJĄJĄ TRINITY HAIRCARE PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ SERIJĄ...
 
2018.09.28

2018 rudens makiažas: "Metallic meets Matt"

Matinės lūpos tik ir laukia bučinio... taip pat ir blizgios lūpos! Šį rudenį mes deriname tai, kas, atrodytų, yra visiškos priešingybės.
 
2018.09.23

Kodėl svarbu valyti makiažo teptukus?

ALCINA apklausos metu paaiškėjo, kad daugelis teptukų valymui neteikia ypatingos svarbos: net 74% apklaustųjų nurodė, kad teptukus valo tik tada, kai „jau reikia“. Šių skaičių paskatinti norime papasakoti, kodėl verta skirti kelias minutes teptukų valymui ir kokios naudos tai duoda.
 
2018.08.20

Silikonai ir parabenai: nekaltieji "blogiečiai"?

Silikonai ir parabenai – kosmetinės medžiagos, kurių, skaitydami grožio priemonės sudėtį, tikimės... nerasti! Bet ar nebuvo šios medžiagos apkaltintos neteisingai? Nedaugelis žino, kokias tiksliai užduotis atlieka silikonai ir parabenai, ir kas nutinka priemonei, kai jų atsisakoma.
 
2018.07.16

Tobulai dienos pradžiai: 5 būdai atgaivinti veido odą

Jei žadintuvas nuskambėjo per anksti, arba miegui tiesiog pritrūko laiko, labai svarbu žinoti, kokios grožio priemonės gali padėti veidui atsigauti.
 
2018.07.10

NAUJIENA! Plaukų struktūrą atkuriantys šviesinimo milteliai TRINITY OXIBLONDE EVOPLEXX

Plaukų šviesinimas dar niekada nebuvo toks puoselėjantis! TRINITY haircare pristato pirmąją plaukų šviesinimo sistemą su TRINIFORCE BOND AMPLIFIER praturtinta sudėtimi: nuo šiol natūralius plaukus visiškai saugiai galima šviesinti net du kartus iš eilės, taip išgaunant ekstremaliausius rezultatus!
 
2018.06.12

Vaisinės rūgštys – persiko švelnumo odai

„Vaikai, valgykite daugiau vaisių!“ – turbūt kiekvienas girdėjome šią frazę dar net nemokėdami gerai kalbėti. Turbūt girdėjote ir „Vienas obuolys per dieną – gydytojai be darbo“. Ir tai ne iš piršto laužta, o moksliškai patikrinta: vaisiuose esantys vitaminai ir skaidulos padeda stiprinti virškinamąjį traktą ir gerina imunitetą. Ir tai dar ne viskas!
 
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 13 >

Archyvas (15)

Prenumerata el. paštu